Kursy językowe

angielski i niemiecki w Spectrum

Małe grupy to podstawa. Nasze kursy prowadzimy w małych, kameralnych grupach

Wszystkie kursy prowadzone są metodą Perfect Mix (pol. Połączenie Idealne). Jako specjaliści od szkoleń językowych, znamy wszystkie metody nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych, jednak nie ograniczamy się do jednej. Stosujemy wachlarz metod, które w odpowiednim połączeniu, owocują wspaniałym rozwojem językowym.

Kursy dla dzieci od 4 roku życia

Kursy dla dzieci 4-6 lat odbywają się raz w tygodniu i trwają 45min.

Kursy dla dzieci kl. 1-3 obywają się raz w tygodniu i trwają 60min.

Kursy dla dzieci kl. 4-8 odbywają się raz w tygodniu i trwają 60min. lub więcej.

Zapewniamy małe grupy oraz „językowy fun”, czyli dbamy o to, aby dzieci uczyły się z przyjemnością, w naturalny sposób. Wszystko w zgodzie z metodyką nauczania. To nie są typowo szkolne zajęcia. My uczymy mówić i rozumieć w prawdziwym świecie. My dajemy Twojemu dziecku kompetencje, które będą mu w życiu niezbędne.

Jakie korzyści daje nauka języka obcego w wieku dziecięcym?

1.     Możliwość komunikacji z większą liczbą osób

2.     Lepsza praca mózgu

3.     Wyższe wyniki w nauce innych przedmiotów

4.     Wzmocnienie umiejętności dzieci w ich ojczystym języku

5.     Dla dzieci nauka języków obcych jest łatwiejsza

6.     Wyższy poziom empatii

7.     Dłuższa młodość

8.     Międzykulturowość

9.     Ucho do muzyki

10. Perspektywa kariery zawodowej i praca za granicą

11. Podróżowanie staje się jeszcze bardziej przyjemne

12. Myślenie nieszablonowe

13. To świetna zabawa!

Jeśli myślisz, że na zajęciach dzieci tylko śpiewają i kolorują i martwisz się, że dziecko nic nie wynosi z lekcji, ponieważ w domu nie jest w stanie przytoczyć nauczonych słów, polecamy ten artykuł „7 mitów o tym, jak dzieci uczą się języków”. Rozwieje Twoje wątpliwości i opowie o tym, jak dzieci uczą się języka.

Kursy dla młodzieży

Kursy dla młodzieży odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od rodzaju kursu. Zapewniamy małe grupy oraz pełne zaangażowanie lektora, który poprowadzi Cię w odpowiednim kierunku. Twój cel językowy jest naszym celem: Matura, FCE, CAE? A może praca za granicą?

Odpowiednio dobrane materiały, dodatkowe treści, wzbogacające zajęcia, praktyczna nauka z naciskiem na komunikację – czyli super edukacyjna przygoda. Zacznij ją z nami już dziś 😉

Ciągle masz wątpliwości? Przeczytaj opinie na nasz temat:

Bardzo miła atmosfera, zajęcia są prowadzone ciekawie i z chęcią się na nie przychodzi. Bardzo polecam 🙂

Laura D.

Szkoła na najwyższym poziomie! Cudowna atmosfera i wspaniałe lektorki, które wytłumaczą nawet najtrudniejsze tematy z uśmiechem i wyrozumiałością 😀 Polecam serdecznie!

Klaudia M.

Po wielu latach nauki u Pani Beaty, nie tylko egzamin gimnazjalny czy matura na poziomie rozszerzonym były świetnie zdane, ale również i FCE (który po tych latach systematyczności jest praktycznie formalnością :D) Przygotowanie solidne, atmosfera cudowna, wszystkie Panie nauczycielki z jakimi miałam okazję chociaż przez moment pracować są niesamowite. <3 A dobra zabawa w połączeniu z rzetelną pracą dają naprawdę dobre efekty, także polecam każdemu!

Natalia J.

Atmosfera na prawdę świetna. Można się pośmiać, ale też wiele nauczyć. Po prostu chce się chodzić. Każda lekcja to nowa przygoda.
Zostałam świetnie przygotowana do matury rozszerzonej, jak również do innych dodatkowych egzaminów z języka angielskiego. No i warto wspomnieć, że dostałam się na jedną z najlepszych anglistyk w Polsce.
Dziękuję!

Oliwia N.

Więcej opinii i zdjęć na naszej stronie na Facebooku!

Kursy dla dorosłych

Jaki jest Twój cel? Komunikacja w pracy, na wakacjach, w życiu codziennym? A może chcesz zdać międzynarodowy egzamin Cambridge, który zapewni Ci mocną kartę przetargową podczas poszukiwania pracy?

Jednego jesteśmy pewni, na pewno masz obawy: „Nie mam talentu do języków”, „Skąd mam wiedzieć, czy się nadaję?”, „Czy te zajęcia mi pomogą?”, „To na pewno jest trudne i nudne…”.

90% naszych dorosłych uczniów miało takie wątpliwości. Co oni zrobili? Wzięli byka za rogi i spróbowali! Teraz mogą być dumni z siebie i swoich osiągnięć.

Dbamy o dobrą atmosferę podczas zajęć, gdyż bez tego się nie da. Musi być przyjemnie, wesoło, wtedy łatwiej się uczymy. Kiedy wieczorami z naszych sal słychać salwy śmiechu – bądź pewien, że to nasi dorośli uczniowie świetnie się bawiąc, zdobywają kompetencje językowe na całe życie.

Wspaniała Szkoła. Bardzo profesjonalne podejście lektorów i wspaniała atmosfera. Z niecierpliwością oczekuje się kolejnych zajęć, podczas których, oprócz sporej dawki wiadomości językowych, jest tez czas na zwykła angielską rozmowę.

Krzysztof K.

Naprawdę bardzo miło wspominam naukę w tej szkole 🙂 Świetna atmosfera i super lektorki – wyrozumiale i z poczuciem humoru! Wszystko potrafią w fajny sposób wytłumaczyć.
Rzetelnie przygotowanie mnie do egzaminu FCE mam akurat przyjemność zawdzięczać mojej lektorce Beacie, dzięki której osiągnęłam, myślę bardzo wysoki wynik z egzaminu bo ponad 90% (6pkt brakowało do poziomu C1) 😮 ;p Więc jeśli ktoś chce nauczyć się języka, czy też przygotować się do zdania egzaminu językowego bez poczucia zmuszania się do przyjścia na zajęcia to z czystym sumieniem polecam tę szkołę.

Iza K.

Więcej opinii na Facebooku