Środki bezpieczeństwa w szkole j. obcych Spectrum

Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25.03.2021r., nasza szkoła działa tak jak do tej pory. Rozporządzenie NIE WPROWADZA ŻADNYCH ZMIAN w funkcjonowaniu naszej placówki. Treść rozporządzenia tutaj.

Tak jak do tej pory, oferujemy zajęcia stacjonarne z zachowaniem reżimu sanitarnego oraz na życzenie ucznia zajęcia hybrydowe i online. Jeśli z jakiegoś powodu chcą Państwo korzystać z zajęć online, prosimy o kontakt. Aby skorzystać z zajęć hybrydowych lub online, wystarczy zgłosić to wcześniej pod numer 609-514-704 lub bezpośrednio lektorowi. Prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem, najlepiej 1 dzień wcześniej lub chociaż kilka godzin przed zajęciami.

W razie odgórnej konieczności przejścia na jakiś czas na zajęcia online, poinformujemy Państwa o tym i pomożemy w kwestiach technicznych.

ZASADY PANUJĄCE W NASZEJ SZKOLE:

 • Zasłanianie twarzy i nosa we wszystkich pomieszczeniach szkoły. Prosimy uczniów od kl 1 w górę o OBOWIĄZKOWE noszenie masek na zajęciach. Młodszych uczniów również zachęcamy do noszenia masek. Lektorzy noszą maski na zajęciach.
 • Dezynfekcja rąk przed i po zajęciach.
 • Zachowanie dystansu.
 • Wietrzenie sal zgodnie z wytycznymi.
 • Osoby chore/przeziębione nie biorą udziału w zajęciach stacjonarnych (mogą się połączyć online)
 • Nie przebywanie w poczekalni dłużej niż 5 min przed zajęciami.
 • Nie przebywanie w poczekalni osób trzecich (rodziców, dziadków itp), jeśli nie jest to konieczne i uzasadnione. W poczekalni mogą przebywać opiekunowie dzieci młodszych nie dłużej niż 5 min przed zajęciami oraz osoby, które mają do załatwienia pilną sprawę w szkole.
 • Zajęcia odbywają się w małych grupach.
 • Poszczególne grupy nie mieszają się z innymi grupami.
 • Stosowanie regularnej dezynfekcji powierzchni środkami wirusobójczymi.
 • Stosowanie dezynfekcji/sterylizacji powierzchni i powietrza przy użyciu lamp UV przed i po zajęciach. Właściwości używanych przez nas lamp: niwelowanie i zabijanie wirusów i bakterii, m.in.: grzybów, bakterii e-coli, koronawirusów czy zarodników z powierzchni i powietrza; niszczenie osłonki lipidowej wirusów; sterylizacja i dezynfekcja pomieszczeń (30 min stosowania zapewnia sterylizację 40m2).

Szanowni Państwo, życzymy Wam i Waszym najbliższym radosnych Świąt Wielkanocnych, dużo spokoju i zdrowia. Dzieciom życzymy dodatkowo bogatego zająca oraz szalonego dyngusa! 🙂

Wielkanocna przerwa świąteczna w naszej szkole: od 1.04 do 6.04 włącznie. W tym czasie zajęcia nie odbywają się.

Zapisz się na kurs już dziś!