Angielski od kuchni

OSTATNIA SZANSA NA ZAPIS 40ZŁ TANIEJ!!!

🌴 WAKACYJNE ZAJĘCIA KULINARNO-JĘZYKOWE 🍪🍧🍭🍡

Wspaniałe połączenie zajęć kulinarnych z nauką języka! Terminy dopasowane do Ciebie.

Oferta skierowana do naszych uczniów oraz dzieci spoza naszej szkoły w wieku od 4 do 12 lat, niezależnie od poziomu językowego (również dla dzieci, które nigdy się nie uczyły).

👩‍👩‍👦Kilkuosobowe, odpowiednio dobrane grupy. Bardzo atrakcyjny sposób nauki, idealny, aby zachęcić dziecko do nauki języka.

Koszt 1 spotkania to 70zł. (przy zakupie pojedynczych zajęć, czyli 1, 2 lub 3 wybranych warsztatów)

PAKIET 4 SPOTKAŃ w cenie promocyjnej – 240zł. Po każdych zajęciach, dziecko wychodzi z tematycznym upominkiem! Zapewnij swojemu dziecku 4w1 (zajęcia kulinarne, zajęcia angielskiego, miły upominek oraz super wspomnienia)

👉 ZAPISY W OBNIŻONEJ CENIE TYLKO do 25.06.23 tel. 609 514 704

Lista zajęć do wyboru:

ICE CREAM SHOP – Angielska Lodziarnia

CANDY SHOP – Angielska Cukiernia

JELLY SHOP – Angielska Żelkownia

#zajeciawakacje#zajeciawakacyjne#kulinarne#jezykowe#angielskiodkuchni#angielskidladzieci#skutecznanaukajezyka#motywacja