Szkoła Języków Obcych SPECTRUM w Żodyniu jest jedyną szkołą językową w gminie Siedlec. Jest położona w przepięknej okolicy, z dala od zgiełku wielkiego miasta, co sprawia, że nauka staje się prawdziwą przyjemnością.  Zaczęliśmy naszą działalność edukacyjną w 2007 roku, odnosząc sukces! Nasza oferta, wykwalifikowana kadra lektorska oraz ukierunkowanie na rozwój przyciągnęły znaczącą liczbę kursantów z terenu powiatu wolsztyńskiego i nie tylko!    

 

 

Naszą dewizą jest jakość, nie ilość. U nas masz gwarancję, że początkowo mała grupa z czasem nie przerodzi się w zbiorowisko 20 osób, gdzie nauka nie ma już najmniejszego sensu. My oferujemy naprawdę małe grupy, gdyż skuteczność i zadowolenie klienta to nasze priorytetowe założenia!

 

 

 

SUKCES w pierwszym roku działalności zmotywował Spectrum do działania na jeszcze szerszą skalę. W każdym roku szkolnym oraz przez całe wakacje zapewniamy naszym kursantom wysokiej jakości kursy języków obcych oraz kurs przedmiotowy: matematyka. Oprócz tego, posiadamy w naszej ofercie TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE I ZWYKŁE, specjalistyczne, techniczne i ogólne. Obsługujemy niemal wszystkie kombinacje językowe. Planujemy wyjazdy zagraniczne, aby nie tylko połączyć przyjemne z pożytecznym, ale również umożliwić naszym uczniom wizualizację danego obszaru językowego i jego kultury. Z nami nauka języków obcych i matematyki to profesjonalnie zaplanowany proces, gdzie efekty to tylko kwestia czasu! A my czas ten skracamy do minimum!

 

 

Jesteśmy szkołą językową nastawioną na ustawiczny rozwój i otwartą na Państwa sugestie. Regularnie przeprowadzamy ankiety, w których ocenie podlegają oferowane przez nas usługi, lektorzy i poziom nauczania. Chcemy, aby każdy z naszych kursantów mógł mieć wpływ na formę wybranego przez siebie kursu. Wiemy, że zadowolony klient to nasza najlepsza wizytówka.   

 

 

 

SPECTRUM – POSZERZAMY PERSPEKTYWY…

      

        Szkoła Języków Obcych

                  Spectrum

· Kursy języków obcych: j. angielski, niemiecki, hiszpański

· Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe

· Kursy matematyki

Twoje SPECTRUM możliwości