Tutaj znajdą Państwo opis oferty Spectrum:

 

· dla dzieci

· dla młodzieży

· dla dorosłych

· dla FIRM

· przygotowanie do egzaminów państwowych i międzynarodowych

· przygotowanie do pracy w przedszkolu i SP na stanowisku nauczyciela j. angielskiego

· przygotowanie do pracy za granicą

· matematyka

 

 


Dzieci

 

INFORMACJE OGÓLNE: Ta oferta kierowana jest do dzieci w przedziale 2 – 12 lat (szczegółowe przedziały wiekowe poniżej). Kursy prowadzone są w następujących grupach:

1 osoba – zajęcia indywidualne

2-4 osoby (2, 3, 4-latki)

2-5 osób

6-8 osób

Cena kursu uzależniona jest od liczebności grupy i ilości godzin. Szczegółowy cennik dostępny mailem, pocztą, przez telefon i w siedzibie szkoły.

 

 

 

SPECTRUM KIDS  2-6 lat

Im wcześniej, tym lepiej… to prawda! Badania naukowe wykazują, iż dzieci, które od najmłodszych lat wystawione były na kontakt z językiem, osiągały dużo lepsze efekty w nauce tego języka w przyszłości niż ich pozostali rówieśnicy. Tym samym, pozwalając dzieciom na zabawę językiem obcym, ułatwiamy im start życiowy. Kurs Spectrum dla maluszków został opracowany w oparciu o najlepsze publikacje dydaktyczne i metodyczne oraz opinie ekspertów w dziedzinie nauczania małych dzieci. Zabawy edukacyjne w j. obcym dadzą Twojemu szkrabowi solidne fundamenty pod budowę gruntownej znajomości języka w przyszłości.

                                                                                                                                   

 

SPECTRUM KIDS 7-9 lat

Zabawa = nauka… TAK! Dzieci w wieku 7-9 lat nabywają większość umiejętności właśnie poprzez zabawę, która, dzięki swej edukacyjnej funkcji, uczy. Nasze kursy zaprojektowane zostały tak, aby uczyć i cieszyć – bo to wtedy efekty są najlepsze. Korzystamy z najlepszych, sprawdzonych podręczników, materiałów i metod nauczania dzieci w tym przedziale wiekowym. Aktywna nauka języka w Spectrum zapewni Twojemu dziecku optymalny wielopoziomowy rozwój.

 

 

SPECTRUM KIDS 10-12 lat

Kreując świat Twojego dziecka… Otwórz przed Twoim skarbem tysiące drzwi, do których kluczem jest znajomość języka obcego. Daj mu możliwości, poszerz jego perspektywy na przyszłość. Nasze kursy Kids 10-12 lat charakteryzują się odpowiednim doborem tematyki, materiałów i programów motywujących. Spectrum – to pierwszy krok.

 

 

Młodzież

 

INFORMACJE OGÓLNE: Ta oferta kierowana jest do młodzieży w przedziale  13 – 18 lat (szczegółowe przedziały wiekowe poniżej). Kursy prowadzone są w następujących grupach:

1 osoba – zajęcia indywidualne

2-5 osób

6-8 osób

Cena kursu uzależniona jest od liczebności grupy i ilości godzin. Szczegółowy cennik dostępny mailem, pocztą, przez telefon i w siedzibie szkoły.

 

 

SPECTRUM „EGZAMIN GIMNAZJALNY”

Droga do sukcesu…  Gimnazjalisto, zdasz ten egzamin! Wystarczy odrobina chęci i motywacja – my zajmiemy się resztą. Kurs „Egzamin Gimnazjalny” w Szkole Języków Obcych Spectrum powstał w oparciu o aktualne publikacje i dyrektywy Ministerstwa Oświaty dotyczące formy i typów zadań, które znajdą się na arkuszach tego egzaminu. To takie proste:

 

 

 

 

 

 

 

SPECTRUM

Kierunek: SUKCES MATURALNY. Maturzysto, my wiemy jak sprawić, żebyś zdał Egzamin Dojrzałości z j. obcego i matematyki. Oprócz wykwalifikowanej kadry, specjalizującej się w procesie ‘Matura – preparation’ , posiadamy niezliczoną ilość materiałów ćwiczeniowych, które, w połączeniu z naszą kompetencją, dadzą Ci konkretny trening maturalny. W Spectrum zapewnimy Ci gruntowne przygotowanie w sferze wszystkich umiejętności maturalnych w grupach, których liczebność i zaawansowanie sam wybierzesz. Na progu dorosłego życia, postaw na dobrą kartę – Spectrum. 

 

 

 

 

 

 

 

SPECTRUM „ROZWÓJ”

CEL: rozwój rozwój rozwój… Nie znasz swojej przyszłości, nie jesteś pewien, jak potoczy się życie, ale wiesz, że język obcy to w dzisiejszym świecie kryterium podstawowe niemal w każdej dziedzinie. Nie masz zamiaru pozostawać w tyle. Zainwestuj w siebie, zainwestuj w język. Możesz być pewien: to się opłaca! Przyszłość będzie najlepszym dowodem…

 

 

Dorośli

 

INFORMACJE OGÓLNE: Ta oferta kierowana jest do osób dorosłych. Kursy prowadzone są w następujących grupach:

1 osoba – zajęcia indywidualne

2-5 osób

6-8 osób

Cena kursu uzależniona jest od liczebności grupy i ilości godzin. Szczegółowy cennik dostępny mailem, pocztą, przez telefon i w siedzibie szkoły.

 

SPECTRUM „YES”

Życie otwiera przed Tobą coraz to nowe drzwi, a to, czy przez nie przejdziesz, często zależy od… znajomości języka obcego. Dobrze o tym wiesz, dlatego nie trzeba Cię przekonywać do nauki. Jedyna decyzja, przed podjęciem której stoisz, to wybór optymalnego kursu dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Nie musisz dłużej szukać – kurs Spectrum dla dorosłych to starannie zaplanowany proces, oparty o publikacje ekspertów z dziedziny metodyki i dydaktyki. Po prostu powiedz, czego oczekujesz – my przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę. Nie wahaj się – jesteśmy tu dla Ciebie.

 

 

SPECTRUM „EXPERT”

Biznes? Transport? Marketing? Branża budowlana? Bez względu na obszar Twojej specjalizacji, u nas znajdziesz kurs dostosowany do Twoich potrzeb. Kursy specjalistyczne w Spectrum przygotują Cię gruntownie w zakresie wszystkich umiejętności językowych charakterystycznych dla Twojej dziedziny. Stań się ekspertem ze Spectrum.

 

 

SPECTRUM „NO LIMIT”

Dzisiejszy świat to wspaniały katalog, z którego możesz wybierać. Chcesz wyjechać zagranicę do pracy? A może wolisz podróżować i zwiedzać ciekawe miejsca na całym świecie? Niezależnie od Twojego celu, żeby go osiągnąć, powinieneś znać język obcy. Nasze kursy „no limit” (bez granic) stawiają nacisk na komunikację. Spectrum nauczy Cię rozmawiać w języku obcym. Po prostu.

 

 

Dla firm

 

SPECTRUM „IN-COMPANY”

Twoja firma ciągle się rozwija, gdyż nie masz zamiaru stać w miejscu. Rozumiesz doskonale, że stagnacja = strata, dlatego inwestujesz w swój najcenniejszy kapitał: w ludzi. Chcesz, aby Twoi pracownicy podążali za najnowszymi trendami i rozwijali swoje umiejętności, bo dobry pracownik to dobra firma. W dzisiejszym świecie nie sposób podołać wysokim wymaganiom rynku bez znajomości przynajmniej jednego języka obcego. Nasze kursy „In-company” to idealna oferta dla Ciebie i Twojej firmy: zajęcia prowadzone w siedzibie Twojej firmy przez wykwalifikowanego lektora. W oparciu o Twoje wymagania i nasze standardy, powstaje program kursu, dostosowany do Twoich potrzeb. Poszerzymy perspektywy Twojej firmy.

 

`

Przygotowanie do egzaminów

 

INFORMACJE OGÓLNE: Ta oferta kierowana jest do osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Kursy prowadzone są w następujących grupach:

1 osoba – zajęcia indywidualne

2-5 osób

6-8 osób

Cena kursu uzależniona jest od liczebności grupy i ilości godzin . Szczegółowy cennik dostępny, mailem, pocztą, przez telefon i w siedzibie szkoły.

 

SPECTRUM „TARGET”

Specjalność: przygotowanie do egzaminów

Obierz kierunek na sukces. Zdobądź dokument potwierdzający Twoją znajomość języka obcego. Kurs Spectrum Target poprowadzi Cię przez cały proces przygotowania do egzaminów typu Matura, FCE, PET i wiele innych. My udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji i damy Ci podwaliny wiedzy, dzięki której zdasz ten egzamin. Konkretny cel. Konkretny wybór: Spectrum.

 

Matematyka

 

INFORMACJE OGÓLNE: Ta oferta kierowana jest do osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Kursy prowadzone są w następujących grupach:

1 osoba – zajęcia indywidualne

2-4 osoby

5-8 osób

Cena kursu uzależniona jest od liczebności grupy i ilości godzin. Szczegółowy cennik dostępny mailem, pocztą, przez telefon i w siedzibie szkoły.

 

 

SPECTRUM  MATEMATYKA

Masz problemy z matematyką? A może wręcz przeciwnie – uwielbiasz ją? W obu tych przypadkach odpowiedź jest jedna: Spectrum. Kurs przedmiotowy „Matematyka” w Spectrum to najlepsza opcja aby zdać Maturę, egzamin gimnazjalny, sprawdzian, itp. Z nami pogłębisz swoją znajomość tego przedmiotu, w arkana którego wprowadzi Cię nasz lektor. Spectrum Matematyka – Matura, korepetycje, pomoc w nauce, dla hobbystów…

 

 

 

 

      

        Szkoła Języków Obcych

                  Spectrum

· Kursy języków obcych: j. angielski, niemiecki, hiszpański

· Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe

· Kursy matematyki

Twoje SPECTRUM możliwości